napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli posiadasz na sprzedaż grunt, chcesz go wycenić lub poszukujesz wsparcia w przeprowadzeniu transakcji skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych. Administratorem danych jest INWI Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie dalej «INWI». Mam prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu marketingowym, zawarcia umowy pośrednictwa z INWI i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.więcej
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od INWI Development sp. z o. o. za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez INWI.więcej

  Poszukujemy gruntów na cele własnych inwestycji
  i we współpracy z wiodącymi na rynku inwestorami.
  Jeśli jesteś właścicielem terenu i chcesz go sprzedać skontaktuj się z nami.

  Doświadczenie

  Doświadczenie zespołu to ponad 50 przygotowanych projektów deweloperskich
  i transakcje inwestycyjne o wartości ponad 620 milionów euro.

  Zespół

  Zespół INWI tworzą eksperci z zakresu architektury, urbanistyki, budownictwa, prawa, geodezji,
  rzeczoznawstwa majątkowego i finansów. Gwarantujemy kompleksowy zakres działania
  oraz wysoką jakość realizowanych projektów.

  Zapraszamy do kontaktu

  Jeśli jesteś właścicielem gruntu i chcesz go sprzedać skontaktuj się z nami.
  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

  Interesują nas grunty:

  o powierzchni min. 2000 mkw. zlokalizowane w miastach o
  zaludnieniu powyżej 100 000 mieszkańców
  lub
  o powierzchni powyżej 2 ha zlokalizowane w odległości do 10 km
  od dużego miasta.
  Rozmawiamy po polsku, angielsku,
  francusku i hiszpańsku.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych. Administratorem danych jest INWI Development sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie dalej «INWI». Mam prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu marketingowym, zawarcia umowy pośrednictwa z INWI i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od INWI Development sp. z o. o. za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez INWI.